Realia Group

doświadczenie właścicieli realia group

Tworzymy przestrzeń, w której
żyje się dobrze

Od wielu lat aktywnie tworzymy przestrzeń, w której żyje się dobrze. I nie ma to znaczenia, czy nasi Klienci spędzają w niej dobę, czy cale lata. Stworzyliśmy sieć hoteli Q Hotel – Q jak Quality oraz zbudowaliśmy cieszące się ogromnym powodzeniem osiedle mieszkaniowe Marina Iława. Z każdym rokiem nasz dorobek inwestycyjny powiększa się. Już od etapu projektu skupiamy się na tym, by efektem końcowym była przestrzeń przyjazna dla mieszkańców i dopasowana do ich potrzeb oraz preferencji. Bardzo ważne jest dla nas jest to, żeby każda inwestycja była spójna i przemyślana pod kątem funkcjonalnym i biznesowym. Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia rozszerzyliśmy działalność i założyliśmy Realia Group, spółkę która ma oferować wysokiej klasy mieszkania i domy w rozsądnej cenie w najlepszych lokalizacjach. Przestrzeń, w której będzie się dobrze żyło.

Twórcy Realia Group

Q Hotels, Port 110

Nasza historia zaczęła się 10 lat temu od otwarcia pierwszego hotelu – Grand Cru Gdańsk, przez następne lata systematycznie zdobywaliśmy doświadczenie i rozwijaliśmy naszą ofertę, a Q Hotels stały się rozpoznawalną i cenioną marką. Powstały następne hotele: Hotel Kraków, Hotel Plus Kraków, Hotel Plus Wrocław i Hotel Plus Katowice, w czerwcu 2022 roku otworzyliśmy przepiękny Hotel Plus Wrocław Bielany. Obecnie Q Hotels oferują swoim gościom łącznie aż 692 pokoje. Jesteśmy też właścicielami hotelu Port 110 w Iławie, skąd zaczęła się nasza przygoda z budynkami apartamentowymi – Mariną Iława.

Strona internetowa
Marina Iława Apartamenty nad Jeziorem

Po długich i starannych przygotowaniach w lutym 2016 roku otrzymaliśmy pozwolenie na budowę naszego pierwszego projektu mieszkalnego - Apartamentów Marina Iława. Łącznie w dwóch etapach powstało 144 apartamentów o powierzchniach od 32 m2 do 260 m2 z podziemnymi garażami. Dzięki położonemu wcześniej naciskowi na dopracowanie projektu oraz dbaniu na każdym etapie budowy o najwyższą jakość, nasz projekt szybko zyskał uznanie w oczach klientów i możemy z satysfakcją powiedzieć, że do dziś cieszy się on sympatią mieszkańców i turystów, którzy bardzo chętnie wynajmują znajdujące się tu apartamenty od prywatnych wścieli. Zachęceni sukcesami zdecydowaliśmy się na etap IV: Marinę Iława Apartamenty Turystyczne.

Strona internetowa

Stawiamy na
najlepsze lokalizacje

Nasze inwestycje realizujemy w miejscach o dużym potencjale wzrostu cen nieruchomości i wyjątkowych walorach przyrodniczych. Mieszkanie musi być z widokiem na jezioro, czy las w dobrej lokalizacji, blisko centrum danej miejscowości. Dodatkowo musi być doskonale skomunikowane z najważniejszymi punktami oraz położone blisko miejsc, które odwiedza się codziennie, to dewiza naszych lokalizacji.

projekty

Korzystamy z najlepszych biur projektowych

Starannie dobieramy biura architektoniczne, które zapewnią nam najlepszy design bryły budynku oraz podziału na apartamenty. Każdy detal projektowany jest z szacunkiem dla historii danego miejsca oraz jego naturalnego otoczenia. Stosujemy najnowsze technologie i rozwiązania proekologiczne. Nie zapominamy też o rozwiązaniach obniżających rachunki za zużycie energii.