Realia Group

Doświadczenie właścicieli Realia Group

Tworzymy przestrzeń,
w której żyje się dobrze

Realia Group od lat skupia się na tworzeniu przestrzeni, w której ludzie mogą cieszyć się dobrym życiem. Niezależnie od tego, czy nasi Klienci spędzają tu jeden dzień czy całe lata. Z pasją stworzyliśmy sieć hoteli Q Hotel – Q jak Quality, oraz popularne osiedle mieszkaniowe Marina Iława. Nasz dorobek inwestycyjny rośnie z każdym rokiem, a już na etapie projektowania koncentrujemy się na tworzeniu przestrzeni przyjaznej dla mieszkańców, dostosowanej do ich potrzeb i preferencji.
Dla nas kluczowe jest, aby każda inwestycja była spójna i przemyślana zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i biznesowym. Bazując na naszym dotychczasowym doświadczeniu, rozszerzyliśmy działalność i stworzyliśmy Realia Group – spółkę oferującą wysokiej klasy mieszkania i domy w najlepszych lokalizacjach. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której będzie się dobrze żyło.

Twórcy Realia Group

Marina Iława Apartamenty nad Jeziorem

W lutym 2016 roku, po długich i starannych przygotowaniach, uzyskaliśmy pozwolenie na budowę naszego pierwszego projektu mieszkalnego - Apartamentów Marina Iława. W ramach dwóch etapów powstało łącznie 144 apartamenty o powierzchniach od 32 m2 do 260 m2, wyposażone w podziemne garaże. Dzięki starannemu opracowaniu projektu i dbałości o najwyższą jakość na każdym etapie budowy, nasz projekt szybko zyskał uznanie klientów. Możemy z satysfakcją stwierdzić, że do dziś cieszy się on sympatią mieszkańców i turystów, którzy chętnie wynajmują tu apartamenty od prywatnych właścicieli.
Zachęceni sukcesami, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o etap IV: Marina Iława - Apartamenty Turystyczne.

Q Hotels, Port 110

Nasza historia rozpoczęła się 10 lat temu, gdy otworzyliśmy nasz pierwszy hotel - Grand Cru Gdańsk. Przez kolejne lata zdobywaliśmy doświadczenie i rozwijaliśmy ofertę, co sprawiło, że Q Hotels stały się rozpoznawalną i cenioną marką. Kolejno powstały hotele: Hotel Kraków, Hotel Plus Kraków, Hotel Plus Wrocław, Hotel Plus Katowice, a w czerwcu 2022 r. otworzyliśmy urokliwy Hotel Plus Wrocław Bielany. Obecnie Q Hotels oferuje swoim gościom łącznie aż 692 pokoje.
Jesteśmy także właścicielami hotelu Port 110 w Iławie.
 

Lokalizacja

Stawiamy na najlepsze lokalizacje

Nasze inwestycje realizujemy w miejscach o dużym potencjale wzrostu wartości nieruchomości oraz wyjątkowych walorach przyrodniczych. Stawiamy na mieszkania z widokiem na jezioro czy las, usytuowane w dogodnej lokalizacji, blisko centrum danej miejscowości. Ponadto, dbamy o doskonałą komunikację z najważniejszymi punktami oraz bliskie położenie w stosunku do codziennie odwiedzanych miejsc. To właśnie te aspekty kierują wyborem naszych lokalizacji.

Realia Group - Wysoka jakość inwestycji

Jakość inwestycji

Budujemy z najwyższą jakością

Od początkowego etapu projektowego aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie, dbamy o utrzymanie najwyższego standardu jakości naszych inwestycji. Przy wyborze rozwiązań technicznych i materiałów kierujemy się długotrwałą trwałością oraz bezawaryjnym użytkowaniem przez przyszłych mieszkańców. Dodatkowo, nasze bogate doświadczenie oraz sprawdzone ekipy budowlane i wykończeniowe gwarantują sukces naszych projektów.

Projekt

Korzystamy z najlepszych biur projektowych

Starannie wybieramy biura architektoniczne, które zapewniają wysoką jakość projektowania bryły budynku oraz podziału na apartamenty. Dbamy o każdy szczegół, uwzględniając kontekst historyczny i naturalne otoczenie danego miejsca. W naszych projektach stosujemy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania ekologiczne, nie zapominając o aspektach obniżających rachunki za zużycie energii.

Komfort

Komfort mieszkania jest dla nas priorytetem

Niezależnie od tego, czy spędzicie Państwo kilka godzin czy wiele lat w naszych apartamentach, pragniemy, aby były one wygodne, funkcjonalne, jasne i odpowiednie dla różnych pokoleń. Dlatego projektujemy apartamenty z praktycznym układem, dużymi oknami i przemyślanym podziałem przestrzeni. Wszystko to w atrakcyjnej lokalizacji i interesującej architekturze.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton